به نام آنکه جان را فکرت آموخت...

آساپاک، تنها یک نام که زاییده ذهن انسانی باشد نیست. آن است که در عمل خود را نشان می دهد...

آنچه ذهنمان را به این نام کشاند، اهمیت دادن به سلامت انسان و طبیعت بود. آنقدر از اطرافیانمان در رابطه با مضرات مواد شیمیایی شوینده ها شنیدیم که همان به اندازه کافی، برای اختراع فرمولی که آسیبی نه تنها به انسان، بلکه به طبیعت نیز نرساند، کافی بود. بسیار غرور آمیز خواهد بود اگر خاطر نشان کنیم که این امر مهم توسط دانشجویان این سرزمین محقق شد.

آن اندازه این موضوع برایمان مهم و جالب به نظر رسید که کمر همت بر تولید آن ببندیم و پس از گذراندن آزمایشات مربوطه و اخذ مجوزهای لازم، تولید شوینده هایی بر پایه مواد گیاهی و سازگار با انسان و طبیعت را آغاز کنیم. جرم گیر، چند منظوره، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی و شیشه شوی از محصولات آساپاک هستند.

اگر بخواهیم نقاط قوت محصولاتمان را بیان کنیم، تنها کافی است مضرات شوینده های شیمیایی را برایتان یاد آور شویم: 1) آسیب به دستگاه تنفسی به علت انتشار بخارات مواد شیمیایی، 2) آسیب به پوست که بیماری شایع آن اگزمای پوست است، 3) آسیب به چشم، 4) ایجاد حساسیت علی الخصوص برای کودکان، 5) آسیب به محیط زیست و ... . به جرات میتوان گفت که هیچ یک از این موارد در این محصولات وجود ندارد. از دیگر ویژگی های محصولات آساپاک قدرت پاک کنندگی بالا و مقرون به صرفه بودن آنهاست.

آساپاک دارنده نشان مقاومت هشتاد میلیونی است. این نشان به کالاهای ایرانی که در سال اقتصاد مقاومتی بدنبال کاهش آسیب پذیری کشور و رفع نیاز مردم سرزمین عزیزمان ایران بوده اند، اهدا شده است.

شعار مجموعه آساپاک: اوج طبیعت، موج سلامت است و این برگرفته از توانایی محصولاتمان است. افتخار ما، ملی بودن تولیداتمان است.

بار خدایا مارا آن چنان که شایسته است در این مسیر استوار گردان.

با آرزوی سلامتی و داشتن محیط زیستی همیشه سالم.

شرکت هومان بنای کادوس، تولید کننده مواد بهداشتی آساپاک

آساپاک..
موج طبیعت🌷🌺🌸
اوج سلامت💪💪💪